تبلیغات
رضوان سلام - سایت‌ حمایت‌ از همجنسگرایان‌ درعربستان!

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 24 شهریور 1392
این شیخ که رابطه تنگاتنگی با سران آل سعود دارد ، با ایجاد این سایت اینترنتی و با پخش تصاویر شنییع از رابطه همجنس گرایان ، ضمن حمایت از حقوق آن ها ، خواستار گسترش این تفکر در عربستان شده است.
سایت‌ حمایت‌ از همجنسگرایان‌ درعربستان!
یکی از مفتی های عربستان که به شیخ دحام معروف است با ایجاد پایگاهی اینترنتی اقدام به پخش تصاویر و فیلم های پورنوگراف از روابط نامشروع جنسی و همجنس گرایی کرده است. 

مرزنیوز به گزارش منابع عربستانی ، این شیخ که رابطه تنگاتنگی با سران آل سعود دارد ، با ایجاد این سایت اینترنتی و با پخش تصاویر شنییع از رابطه همجنس گرایان ، ضمن حمایت از حقوق آن ها ، خواستار گسترش این تفکر در عربستان شده است. 

این سایت با انتشار اخبار مربوط به روابط نامشروع جنسی و همجنس گرایی به یکی از مهم ترین منابع مورد دسترس عرب ها برای نزدیک شدن به تفکر لذت گرایی بی حد و حصر غربی تبدیل شده است. 

این اقدام که به کلی با منابع و اندیشه زیبای اسلامی مخالف است ، خشم برخی از مردم عربستان و به خصوص شیعیان این کشور را برانگیخته است. 

لازم به ذکر است در این سایت خبری قسمت ویژه ای برای رژیم صهیونیستی در نظر گرفته شده است که با نام " قناه اسرائیل صدیق" به حمایت از سیاست های این دولت جعلی پرداخته است. 

چندی پیش دولت عربستان تمام سایت دهای ضد اخلاقی و مروج فحشا را در این کشور رفع فیلتر کرده بود.طبقه بندی: عمومی،  مذهبی، 
ارسال توسط هادی رضوی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما با داشتن ماهواره چیست ؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin