تبلیغات
رضوان سلام - GameStick تلویزیون شما را به کنسول آندرویدی تبدیل می کند!


تبدیل تلویزیون به کنسول بازی

با پدید آمدن نسل جدیدی از گجت ها , کنسول های آندرویدی نیز روز به روز در حال گسترش می باشند و ما نیز قبلا با کنسول های خوش نامی همچون Ouya آشنا شده ایم و برخی اطلاعات از آن در دست داریم و می دانیم که کنسول هایی هم مانند Ouya با بستر آندرویدی خود هر کسی را جذب می نمایند !

ما تمامی ماجرا در یک کنسول کوچک ختم نمی شود چراکه کنسول های آندرویدی نیز یک دسته جدید را برای خود تشکیل داده اند که با اضافه شدن رقابت کمی هیجان آن ها بالا می رود و انتظار کاربران نیز بیشتر می شود ! در همین حال  قصد داریم تا شما را با گجت قدرتمند GameStick آشنا کنیم که قرار است تلویزیون های HDTV را به یک کنسول قدرتمند تبدیل کند !

کنسول GameStick یک پروژه جدید در کیک استارتر می باشد که با هدف بدل سازی تلویزیون های اچ دی تی وی  به کنسولی قدرتمند آندرویدی پیش می رود و انتظار بر این دارد تا محیط رقابتی خوبی را با دیگر رقبا ایجاد کند ! این کنسول بازی که قرار است تلویزیون ما را به کنسول بازی تبدیل کند همانند یک کابل HDMI می باشد که به اندازه یک فلش درایور است و تصویر بالا به طور واضح بدنه آن را نمایان می کند !

همچنین جالب است بدانید این کنسول دارای یک کنترلر بسیار جذاب نیز می باشد که با کمک بلوتوث به کنسول متصل شده و شما می توانید به راحتی با آن بازی کنید ! شایان ذکر است این محصول هنوز در فاز اولیه به سر می برد و تا مرحله تکمیلی نیاز به امتیاز و حمایت کاربران دارد ! اما به گفته سازندگان این محصول باید به زودی منتظر Gamestick باشیم چراکه حمایت ها بیشتر و بیشتر می شود !

منبع:ایران دیجیتال
طبقه بندی: تکنولوژی، 
برچسب ها: GameStick، HDTV to android، بازی آندروید بر روی تلویزیون، بازی های آندرویدی، تبدیل تلویزیون به کنسول آندرویدی، س، کنسول GameStick، کنسول ouya، کنسول آندروید، کنسول قابل حمل، گجت GameStick، گیم استیک،
ارسال توسط هادی رضوی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما با داشتن ماهواره چیست ؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin