تبلیغات
رضوان سلام - اسکن کامپیوتر با اسکرین سیور Security Essentials

مرتبه
تاریخ : جمعه 7 آبان 1389

2010-10-08_081917-w400.jpg

کامپیوتری سراغ دارید که رویش اسکرین سیور فعال نباشد؟ احتمالش کم است. تا به حال به این موضوع فکر کرده اید زمانی که اسکرین سیور فعال است می توان کاری کرد تا کارهای مفیدی هم انجام شود و چه بهتر که این کار به بالا بردن امنیت کامپیوترکمک کند.

Security Essentials Screensaver یک اسکرین سیور است که هنگام فعال شدن شروع به اسکن کامپیوتر با نرم افزار Security Essentials مایکروسافت میکند. اگر کاربر این نرم افزار قدرتمند ضد بدافزار مایکروسافت باشید، می توانید با نصب این اسکرین سیور رایگان هنگام بیکار شدن کامپیوتر به صورت خودکار کار اسکن را انجام بدهید.

در واقع مشکل کاربران این است که فراموش میکنند در بازه های زمانی مشخص کل کامپیوتر را با نرم افزار های امنیتی اسکن کنند. برای این کار می توان نرم افزارها را به گونه ای تنظیم کرد تا خودشان در زمان های مشخص کار اسکن را انجام بدهند یا اینکه از راه حل های متفاوتی مانند این اسکرین سیور استفاده کنند.

این اسکرین سیور در دو نسخه متفاوت و به صورت رایگان ارایه می شود و باز هم تاکیید می کنیم که برای استفاده از ان باید نرم افزار امنیتی Security Essentials مایکروسافت را داشته باشید.

دانلود اسکرین سیور Security Essentials

دانلود نرم افزار امنیتی Security Essentials مایکروسافت

منبع:نگهبان دات کام
طبقه بندی: دانلود، 
ارسال توسط هادی رضوی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما با داشتن ماهواره چیست ؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin