تبلیغات
رضوان سلام - گوشی احساساتی

مرتبه
تاریخ : شنبه 17 مهر 1389

Jeremy Innes-Hopkins – از دانشجویان دانشگاه هنر و طراحی  Central Saint Martins – در پروژه‌ای مخصوص نوکیا، یک گوشی احساساتی طراحی کرده است. به طوریکه با هر تلفن، پیامک، ایمیل و زنگ هشدار،  گوشی هیجان زده شده و قسمت پایه و تحتانی آن حجیم‌تر می‌شود.

برای کم کردن  حجم آن ، تنها کافی است به پشت آن یک ضربه کوچک وارد بیاید. این دانشجوی خلاق با استفاده از یک آهنربای الکتریکی و اصل انرژی جنبشی در علم فیزیک، توانسته گوشی را به گونه‌ای طراحی کند که وزن آن تغییر کند. در این گوشی اطلاعات دیجیتالی به انرژی جنبشی تبدیل می‌شود.

سایر ویژگی‌ها:

  • قرار گرفتن دکمه شاتر در قسمت پایین سمت راست گوشی کمک می‌کند تا هنگام گرفتن عکس نحوه گرفتن گوشی به صورت نحوه گرفتن یک دوربین حرفه‌ای (SLR) باشد.
  • ضخامت گوشی در بالا ۸ و در پایین ۱۸ میلی‌متر است.
  • شکل و وزن گوشی در قسمت پایین آن را از نظر علم ارگونومیک – علم طراحی محیط و محصولات متناسب با کاربران-  سازگار کرده  و نسبت به سایر گوشی‌ها آن را خوش دست‌تر کرده است.
  • وجود ۲ تب روی دکمه پاور به کاربر این اجازه را می‌دهد تا مود استند آپ گوشی را به صورت دستی تنظیم نماید ( به منظور استفاده از گوشی به عوان ساعت رومیزی، قاب عکس دیجیتالی و یا اجرا کننده موسیقی).
  • سنسور موجود در جلوی دوربین این اطمینان را به کاربر می‌دهد که تا زمانیکه گوشی داخل جیب یا کیف قرار دارد، قابلیت‌های ذکر شده برای مود استند آپ غیر فعال باقی بمانند.
طبقه بندی: موبایل، 
برچسب ها: گوشی، احساسات، Jeremy Innes-Hopkins، نوکیا، تلفن، پیامک، ایمیل، زنگ هشدار، گوشی هیجان زده، Central Saint Martins، هنر و طراحی، دانشجوی خلاق، علم فیزیک، اطلاعات دیجیتالی، انرژی جنبشی، وربین حرفه‌ای (SLR)، علم ارگونومیک، علم طراحی محیط، سنسور،
ارسال توسط هادی رضوی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما با داشتن ماهواره چیست ؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin