تبلیغات
رضوان سلام - ببخشید! ساعت چنده؟!

مرتبه
تاریخ : شنبه 17 مهر 1389
اگر یادتون باشه ” اون روزها” که تکنولوژی سه بعدی مثل ” این روزها” پیشرفت نکرده بود، در پشت بعضی مجله‌ها و جدول‌ها یه صفحه رنگی با شکل‌های تکراری بود که با خیره شدن به اون می‌شد یه تصویر سه بعدی زیبا از توش پیدا کرد. پیدا کردن این تصویر مخفی شده لابه لای اون همه شکل تکراری، تجربه و حس جالبی بود، البته خوب گاهی اوقات هم تا مرز کور شدن پیش می‌رفتیم ولی تصویری دیده نمی‌شد. حالا همون حس جالب را روی صفحه این ساعت تجربه کنید. ببینید می‌تونید بگیید ساعت چنده.

شرکت توکیو فلش (Tokyo Flash) که به ساخت ساعت‌های عجیب شهره است باردیگر ایده ساخت ساعت زیبا وعجیبی را داده که به لامپ‌های LED و صفحه‌ای عجیب مجهز شده است.

صفحه این ساعت پراز خطوط زیگزاگ و هاشوری است که برای دیدن زمان دقیق باید چند لحظه‌ای به آن خیره شد تا بتوان از لابه لای آن همه خطوط تکراری به زمان دست پیدا کرد.

خوشبختانه این شرکت، دکمه‌ای را در کنار صفحه ساعت قرار داده که با فشردن آن، زمان دقیق با وضوح بیشتری روی صفحه ساعت  ظاهر خواهد شد.

این ساعت زمان ۰۵:۳۶ دقیقه را نشان می‌دهد.

منبع
طبقه بندی: عمومی، 
برچسب ها: ساعت، تکنولوژی، 3بعدی، تصویر مخفی، توکیو فلش، ساعت سازی، عجیب، ال ای دی، زیبا، LED، led، Tokyo Flash، خطوط زیگزاگ، زمان، rj،
ارسال توسط هادی رضوی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما با داشتن ماهواره چیست ؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin