تبلیغات
رضوان سلام - آهای آهای یکی بیاد یه شعر تازه تر بگه!(نقدی بر دربی۶۶)

مساوی شد مثل همیشه ، اما نه مثل همیشه ، این بار زشت تر از همیشه ، تو ذوق زن تر از همیشه! شاید من یکی از خوشبین ترین طرافداران فوتبال هستم ، همیشه هم در برابر این مطلب که نتیجه بازی از قبل تعیین شدست سرسختانه مخالفت کردم ؛ اما امروز هر موجود زنده ای که بازی رو میدید می فهمید که چقدر سرکاریم ، چقدر فیلم شدیم ، از مصاحبه های مربیان در آخر بازی تا صف کشیدن بازیکنان در پایان بازی و دست دادناشون ، از خوش و بش های بعد از مساوی بدون کوچکترین درگیری ، از حتی یک اعتراض کوچک به داور نکردن در صحنه پنالتی ، از تعویض ها ، از این سناریوی تکراری که همیشه باید استقلال گل اول رو بزنه و بعد پرسپولیس در پنج دقیقه اخر گل بزنه ، از دست دادن یکی از مربیان با نیروی انتظامی ، از اوت زدن های توپ در دو قدمی دروازه ، از …

سعید قرایی در پارس فوتبال چقدر زیبا نوشته:

اصلا اگر دست علیزاده در آن لحظه بلند نمی شد شاید یک پای دیگر از غیب می آمد و گل مساوی را می زد چون سناریوی بازی اینگونه نوشته شده است! سناریوی که در ضمیر نا خود آگاه تماشاگر، بازیکن و مربی هر دو تیم جای گرفته است و تلاش همه بر این قرار گرفته است که کوچکترین تخطی از آن نداشته باشد تا احتمالا نویسنده آن با این پافشاری در نهایت جزو کاندیدهای اسکار بخش سناریو نویسی هم قرار بگیرد. و چه زیبا نقش آفرینی می کنند ۲۲ بازیگری که باز هم می گوییم این سناریو را ملکه ذهن خود می کنند تا احتمالا اسکار مشترکی هم برای آن ها در نظر گرفته شود…! اگر سوالتان این است که کی می توانید به سینما بروید و فیلم تکراری نبینید شاید زمانی که کارگردانی جدید در پس پرده این سینما قرار بگیرد!

multimedia_pics_1387_11_spo

حالا این وسط آقای علیزاده هم می فرمایند :

توپ به دستم خورد اما پرسپولیسی ها هم خطا کردن!

اما از همه اینها که بگذریم جالب ترین خبر ، خبرپاداش به بازیکنان پرسپولیس بود ؛ مدیرعامل باشگاه پرسپولیس  که احتمالا در خواب هم فکر این تساوی رو نمی دید ، از خوشحالی دچار توهم شده و گفته: به بازیکنان پرسپولیس به دلیل عملکرد خوب برابر استقلال پاداش خواهیم داد! آقای انصاری فرد از چک های خودت یا چک های باشگاه؟! البته شال گردن وینگادا و ژست های قلعه نوعی هم در موقع مصاحبه در نوع خودشون جالب بودن.

و در پایان حرف های چند روز پیش امیر قلعه نوعی :

اگر از بیرون فشاری روی نتیجه بازی نباشد با اختلاف میبری
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما با داشتن ماهواره چیست ؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin